Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/egesategeedu/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/egesategeedu/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
Tüplü DalışDeprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/egesategeedu/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/egesategeedu/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 654


1 Yıldız Dalıcı Kursu


Kursumuz, her dönem başında olmak üzere yılda en az 2 defa açılmaktadır.  1 hafta süresince  5 teorik bölümün işlendiği 3 teorik ders yapılmaktadır, 2 gün havuz (4 dalış) çalışması ile 2 açık deniz çalışmalarının yapılacağı 1 haftadan oluşmaktadır.

 

Dersler görsel video ve  CMAS Türkçe Eğitim Kitabı desteklidir. Alınan teorik eğitim sonrası 50 soruluk teste tabi tutulan adayların %70 başarı oranıyla teorik yapılaşmayı tamamlamaları amaçlanmaktadır.

Havuz çalışmalarında 4 dalış yapılmaktadır. 2 gün süren havuz çalışmaları sonrasında açık deniz dalışları Çesme'de gerçekleştirilebilmektedir. Adaylar tüm havuz ve açık deniz performans gerekliliklerini tamamladıklarında uluslararası geçerlilikte  CMAS 1 yıldız sertifikasına sahip olurlar.

 2 Yıldız Dalıcı Kursu

 

CMAS 1 Yıldız Dalıcı ya da dengi bir belgeye sahip olan ve en az 20 dalışı olan kişiler katılabilir. Kursumuz süresince 3 teorik ders ve 6 dalış gerçekleştirilmektedir.

 

Teorik ders ve dalışları başarıyla bitirdikten sonra 2 yıldız dalıcı olmaya hak kazınırsınız.

 

2 Yıldız Dalıcı, en fazla 30 metreye dalış gerçekleştirebilirken, gece dalışını da en fazla 15 metreye kadar yapabilmektedir.

 

3 Yıldız Dalıcı Kursu

 

CMAS 2 Yıldız Dalıcı ya da dengi bir belgeye sahip olan ve en az 60 dalışı olan kişiler katılabilir. Kursumuz teorik ders ve 10 dalışta gerçekleştirilmektedir.

 

 

3 Yıldız Dalıcı, değişik düzeylerdeki dalıcılara önderlik yapabilecek beceride olan dalıcıdır. Liderlik yaptığı dalış grubunun güvenli dalış standartlarına uygun dalış yapmasını sağlamakla yetkili ve sorumludur. En çok 30 metreye kadar dalabilir. Eğitim amaçlı olarak, eğitmen dalıcı denetim ve gözetiminde 42 metreye dalış yapabilir.

 

Uzmanlık Kursları

 

TSSF’nin yayınlamış olduğu yeni donanımlı dalış talimatına göre tüm 2 Yıldız ve üstü dalıcıların TSSF UZMAN DALICI sertifikası alma zorunluluğu generic getirildi. Zorunlu uzman dalıcı eğitimi olmayan 3* adaylarımız veya eğitmen adaylarımızın 3* dalıcı olamadıkları gibi eğitmenlik kursuna dahi katılamayacaklardır.


Zorunluluğun yanı sıra yapacağınız dalışları uzman bilgi ve becerisiyle yapmanın daha konforlu ve güvenli dalış sunacağını unutmayınız.

 Temel İlk Yardım
Derin Dalış
Geçe Dalışı
İrtifa
Akıntı
Batık
Yön bulma
Arama Kurtarma
Sualtı Fotoğrafçılığı
Sualtı Videoculuğu
Mükemmel Yüzerlilik,Tanıtım Dalışı
Nitrox
Oksijen Kullanımı
Kovuk Dalışı
Tüp Doldurma
Malzeme Bakımı


Ziyaret Sayacı

Bugün1
Dün14
Hafta15
Ay228
Toplam19307

Currently are 3 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions